U sklopu projekta Pepe u velikom društvu s učenicima 6.razreda OŠ Vladimira Nazora Pazin i Područne škole Trviž snimali smo video spot za pjesmu koju su učenici sami napisali, a uglazbila je Paula Jurman. Spot možete pogledati ovdje. 
Projekt financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta RH, Grad Pazin i Istarska županija.















