Snimali smo video spot u sklopu projekta Pepe u velikom društvu
U sklopu projekta Pepe u velikom društvu s učenicima 6.razreda OŠ Vladimira Nazora Pazin i Područne škole Trviž snimali smo video spot za pjesmu koju su učenici sami napisali, a uglazbila je Paula Jurman. Spot možete pogledati ovdje.