U petak 06.09.2019. održana je godišnja izborna Skupština DND-a. Skuptšinu je otvorila predsjednica DND-a Pazin Tamara Damijanić.
Skupština je za dnevni red imala sljedeće:
- Otvaranje skupštine
- Uvodna riječ
- Usvajanje dnevnog reda
- Izbor radnih tijela za vođenje Skupštine
- Predlaganje izmjena Statuta DND-a Pazin
- Predlaganje Pročišćenog teksta Statuta DND-a Pazin
- Izborna tijela DND-a Pazin
- Izvještaj o radu
- Financijski plan za 2020.
- Operativni plan za 2020.
- Razno
Na sjednici su doneseni dokumenti za naredno razdoblje: Operativni i Financijski plan za 2020. godinu te Strateški plan za razdoblje 2019.-2021. godine. Nadalje, predložene su izmjene Statuta, koje su jednoglasno prihvaćene te je izglasan i Pročišćeni tekst Statuta.
S obzirom da je ova godina bila i izborna godina, izabrana su nova tijela udruge: u upravni odbor izabrane su: Iva Luk (predsjednica UO), Marina Marušić (zamjenica predsjednice UO), Višnja Levak, Lucija Jedrejčić i Valentina Rabar. U Nadzorni odbor odabrani su: Toni Erdfeld, Elizabeta Ferenčak i Nikoleta Zubić, kao predsjednica Nadzornog odbora. Za predsjednicu Udruge odabrana je Tamara Damijanić, a za potpredsjednicu Paula Jurman.
Cijeli zapisnik je dostupan ovdje.
Operativni plan za 2020. godinu.
Financijski plan za 2020. godinu.







