U sklopu Dječjeg tjedna od ponedjeljka 6.listopada 2014. u prostoru Društva Naša djeca otvorena je mini izložba o dječjim pravima Mi i naša prava. Izložbu je do sada posjetilo 12 vrtićkih skupina iz Dječjeg vrtića Olga Ban Pazin i područnih vrtića Lupoglava i Pazinskih Novaka te 13 razreda iz osnovne škole Vladimira Nazora Pazin (od 1. do 8. razreda). Osim same izložbe, koju su djeca pogledala uz naše vodstvo, organizirali smo i malu radionicu. Rezultat radionice su dječji radovi koje ćemo poslati djeci u Tanzaniji, kod kojih je bila naša volonterka Paula. Starija djeca pisala su o pravima, odnosno koja su, po njihovom mišljenju, temeljna prava koja svako dijete mora imati.
Izložba je otvorena do 24. listopada 2014. godine.



















