
S učenicima šestih razreda OŠ Vladimira Nazora snimali smo pjesmu u studiju. Pjesma je rezultat 4 radionice koje provodimo u šestim razredima u sklopu projekta Pepe u velikom društvu, financiranog od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Grada Pazina i Istarske županije. Nakon snimanja pjesme, slijedi i snimanje spota.








